Goobay | CAT 5e patch cable, U/UTP | 68501
- Preces kods: 243763
- EAN: 4040849685019
- MPN: 68501
0.52€
Bez nodokļa: 0.43€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| PET | 1.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Volume (m3) | 0.000144 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.001 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 12000 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.023 kg |
| Net weight | 0.022 kg |
| Producer product name | 68501 |
| Producer product family | CAT 5e patch cable, U/UTP |
| Kabeļa garums | 1 m |