Goobay | CAT 5e patch cable, U/UTP | 68501
- Код товара: 243763
- EAN: 4040849685019
- MPN: 68501
0.52€
Без налога: 0.43€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| PET | 1.00 гр. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Gross depth (mm) | 10 мм |
| Gross width (mm) | 120.00 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| Volume (m3) | 0.000144 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.001 кг |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 12000 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.023 кг |
| Net weight | 0.022 кг |
| Producer product name | 68501 |
| Producer product family | CAT 5e patch cable, U/UTP |
| Длина кабеля | 1 м |