Goobay | CAT 5e patch cable, U/UTP | 68506
- Preces kods: 243764
- EAN: 4040849685064
- MPN: 68506
0.62€
Bez nodokļa: 0.51€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Volume (m3) | 0.000312 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.033 kg |
| Paper/Pasteboard | 2 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 31 g |
| Palette Qty | 5538 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.052 kg |
| Net weight | 0.019 kg |
| Tips | Cat 5E, U/UTP |
| Producer product name | 68506 |
| Producer product family | CAT 5e patch cable, U/UTP |
| Kabeļa garums | 3 m |