Goobay | CAT 5e patch cable, U/UTP | 68506
- Код товара: 243764
- EAN: 4040849685064
- MPN: 68506
0.62€
Без налога: 0.51€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Gross depth (mm) | 120 мм |
| Gross width (mm) | 20 мм |
| Gross height (mm) | 130 мм |
| Volume (m3) | 0.000312 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.033 кг |
| Paper/Pasteboard | 2 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 31 гр. |
| Palette Qty | 5538 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.052 кг |
| Net weight | 0.019 кг |
| Тип | Cat 5E, U/UTP |
| Producer product name | 68506 |
| Producer product family | CAT 5e patch cable, U/UTP |
| Длина кабеля | 3 м |