Goobay | CAT 5e patchcable, F/UTP | 50197
- Preces kods: 243787
- EAN: 4040849501975
- MPN: 50197
3.47€
Bez nodokļa: 2.87€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| PET | 5.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross width (mm) | 165 mm |
| Gross height (mm) | 45 mm |
| Volume (m3) | 0.001225125 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.075 kg |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1410 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.342 kg |
| Net weight | 0.267 kg |
| Producer product name | 50197 |
| Producer product family | CAT 5e patchcable, F/UTP |
| Kabeļa garums | 15 m |