Goobay | CAT 5e patchcable, F/UTP | 50197
- Код товара: 243787
- EAN: 4040849501975
- MPN: 50197
3.47€
Без налога: 2.87€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| PET | 5.00 гр. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Gross depth (mm) | 165 мм |
| Gross width (mm) | 165 мм |
| Gross height (mm) | 45 мм |
| Volume (m3) | 0.001225125 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.075 кг |
| Paper/Pasteboard | 70.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1410 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.342 кг |
| Net weight | 0.267 кг |
| Producer product name | 50197 |
| Producer product family | CAT 5e patchcable, F/UTP |
| Длина кабеля | 15 м |