Goobay | CAT 6 patch cable, U/UTP | 68444
- Preces kods: 243793
- EAN: 4040849684449
- MPN: 68444
2.77€
Bez nodokļa: 2.29€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| PET | 10.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3125 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Net weight | 0.24 kg |
| Producer product name | 68444 |
| Producer product family | CAT 6 patch cable, U/UTP |
| Kabeļa garums | 10 m |