Goobay | CAT 6 patch cable, U/UTP | 68444
- Код товара: 243793
- EAN: 4040849684449
- MPN: 68444
2.77€
Без налога: 2.29€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| PET | 10.00 гр. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Gross depth (mm) | 130.00 мм |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Paper/Pasteboard | 70.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3125 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.32 кг |
| Net weight | 0.24 кг |
| Producer product name | 68444 |
| Producer product family | CAT 6 patch cable, U/UTP |
| Длина кабеля | 10 м |