Brother TN-247BK | Toner cartridge | Black
- Preces kods: 244847
- EAN: 4977766787536
- MPN: TN247BK
94.23€
Bez nodokļa: 77.88€
| Ražotājs | Brother |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Toner cartridge |
| Producer product name | TN-247BK |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Gross depth (mm) | 385 mm |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 154 mm |
| Volume (m3) | 0.00622545 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.362 kg |
| Paper/Pasteboard | 302.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 278 pcs |
| Gross weight | 0.693 kg |
| Net weight | 0.331 kg |
| Lappušu apjoms | 3000 lappuses |