Brother TN-247C | Toner cartridge | Cyan
- Preces kods: 244848
- EAN: 4977766787598
- MPN: TN247C
109.17€
Bez nodokļa: 90.22€
| Ražotājs | Brother |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Toner cartridge |
| Producer product name | TN-247C |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Gross depth (mm) | 385 mm |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Volume (m3) | 0.006265875 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.362 kg |
| Paper/Pasteboard | 302.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 276 pcs |
| Gross weight | 0.627 kg |
| Net weight | 0.265 kg |
| Lappušu apjoms | 2300 lappuses |