Epson | Document scanner | FastFoto FF-680W | Wireless
- Preces kods: 245386
- EAN: 8715946654270
- MPN: B11B237401
591.34€
Bez nodokļa: 488.71€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | FastFoto FF-680W |
| Producer product family | Document scanner |
| Skenera veids | Wireless |
| Gross depth (mm) | 365 mm |
| Gross height (mm) | 285 mm |
| Gross width (mm) | 255 mm |
| Packing quantity | 1 pcs |
| PET | 35.00 g |
| Plastic (No PET) | 94.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.874 kg |
| Volume (m3) | 0.026526375 m³ |
| Palette Qty | 33 pcs |
| Gross weight | 5 kg |
| Net weight | 4.126 kg |
| Interfeiss | USB 3.0 |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Dupleksā skenēšana | Yes |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |