Epson Bottle L | EcoTank MX1XX Series | Black
- Preces kods: 247321
- EAN: 8715946661094
- MPN: C13T01L14A
9.39€
Bez nodokļa: 7.76€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Producer product name | EcoTank MX1XX Series |
| Producer product family | Bottle L |
| Gross depth (mm) | 58 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross width (mm) | 58 mm |
| Packing quantity | 30 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.051 kg |
| Volume (m3) | 0.00047096 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 51 g |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross width master carton | 308 mm |
| Gross height master carton | 157 mm |
| Net weight master carton | 2.73 kg |
| Tare weight master carton | 0.208 kg |
| Palette Qty | 2490 pcs |
| Gross weight | 0.091 kg |
| Net weight | 0.04 kg |