Epson Bottle L | EcoTank MX1XX Series | Black
- Код товара: 247321
- EAN: 8715946661094
- MPN: C13T01L14A
9.39€
Без налога: 7.76€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Black |
| Producer product name | EcoTank MX1XX Series |
| Producer product family | Bottle L |
| Gross depth (mm) | 58 мм |
| Gross height (mm) | 140 мм |
| Gross width (mm) | 58 мм |
| Packing quantity | 30 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.051 кг |
| Volume (m3) | 0.00047096 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 51 гр. |
| Gross depth master carton | 430 мм |
| Gross width master carton | 308 мм |
| Gross height master carton | 157 мм |
| Net weight master carton | 2.73 кг |
| Tare weight master carton | 0.208 кг |
| Palette Qty | 2490 шт. |
| Gross weight | 0.091 кг |
| Net weight | 0.04 кг |