Epson Bottle XL | 110 EcoTank | Black
- Preces kods: 247323
- EAN: 8715946662213
- MPN: C13T03P14A
13.01€
Bez nodokļa: 10.75€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Producer product name | 110 EcoTank |
| Producer product family | Bottle XL |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Packing quantity | 30 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.109 kg |
| Volume (m3) | 0.000558 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 109 g |
| Gross depth master carton | 475 mm |
| Gross width master carton | 305 mm |
| Gross height master carton | 145 mm |
| Net weight master carton | 6.09 kg |
| Tare weight master carton | 0.21 kg |
| Palette Qty | 2460 pcs |
| Gross weight | 0.203 kg |
| Net weight | 0.094 kg |
| Savienojamie produkti | EcoTank M3180, EcoTank M2170, EcoTank M1180, EcoTank M1170, EcoTank M3170, EcoTank M3140, EcoTank M2140, EcoTank M2120, EcoTank M1140, EcoTank M1120, EcoTank M1100 |