Epson Bottle XL | 110 EcoTank | Black
- Код товара: 247323
- EAN: 8715946662213
- MPN: C13T03P14A
13.01€
Без налога: 10.75€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Black |
| Producer product name | 110 EcoTank |
| Producer product family | Bottle XL |
| Gross depth (mm) | 60 мм |
| Gross height (mm) | 155 мм |
| Gross width (mm) | 60.00 мм |
| Packing quantity | 30 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.109 кг |
| Volume (m3) | 0.000558 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 109 гр. |
| Gross depth master carton | 475 мм |
| Gross width master carton | 305 мм |
| Gross height master carton | 145 мм |
| Net weight master carton | 6.09 кг |
| Tare weight master carton | 0.21 кг |
| Palette Qty | 2460 шт. |
| Gross weight | 0.203 кг |
| Net weight | 0.094 кг |
| Совместимые продукты | EcoTank M3180, EcoTank M2170, EcoTank M1180, EcoTank M1170, EcoTank M3170, EcoTank M3140, EcoTank M2140, EcoTank M2120, EcoTank M1140, EcoTank M1120, EcoTank M1100 |