Epson | WorkForce DS-970 | Sheetfed Scanner
- Preces kods: 247351
- EAN: 8715946660851
- MPN: B11B251401
1 042.54€
Bez nodokļa: 861.60€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Skenera veids | Sheetfed Scanner |
| Producer product name | WorkForce DS-970 |
| Gross depth (mm) | 370 mm |
| Gross height (mm) | 320 mm |
| Gross width (mm) | 270 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Volume (m3) | 0.031968 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Palette Qty | 54 pcs |
| Gross weight | 5 kg |
| Net weight | 3.5 kg |
| Dupleksā skenēšana | Yes |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Interfeiss | USB 3.0 |