Gembird | MUSW-4B-01-W | Standard | White
- Preces kods: 248530
- EAN: 8716309104159
- MPN: MUSW-4B-01-W
3.51€
Bez nodokļa: 2.90€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | MUSW-4B-01-W |
| Ierīces tips | Standard |
| Produkta krāsa | White |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Volume (m3) | 0.001443 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Palette Qty | 1198 pcs |
| Gross weight | 0.092 kg |
| Net weight | 0.089 kg |
| Funkcijas | 4-button wireless optical mouse with USB Nano-receiver. CPI button for quick resolution changes (800 - 1600 DPI). |
| Peles ritenīšu skaits | 1 |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Darbojas uz jebkuras virsmas | No mouse pad required |
| Atkārtoti uzlādējams | No |
| Baterijas pievienotas | No |
| Bezvadu savienojumi | Yes |