Lenovo | DisplayPort to HDMI 2.0b Adapter | DisplayPort | HDMI
- Preces kods: 249447
- EAN: 192940376281
- MPN: 4X90R61023
23.15€
Bez nodokļa: 19.13€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | DisplayPort to HDMI 2.0b Adapter |
| Paper/Pasteboard | 7.75 g |
| Plastic (No PET) | 4.50 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross depth (mm) | 30 mm |
| Gross width (mm) | 12 mm |
| Gross height (mm) | 235 mm |
| Volume (m3) | 0.0000846 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.012 kg |
| Palette Qty | 10213 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.059 kg |
| Net weight | 0.047 kg |
| Savienotājs 2 | HDMI |
| Savienotājs 1 | DisplayPort |