Lenovo | DisplayPort to HDMI 2.0b Adapter | DisplayPort | HDMI
- Код товара: 249447
- EAN: 192940376281
- MPN: 4X90R61023
23.15€
Без налога: 19.13€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | DisplayPort to HDMI 2.0b Adapter |
| Paper/Pasteboard | 7.75 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.50 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross depth (mm) | 30 мм |
| Gross width (mm) | 12 мм |
| Gross height (mm) | 235 мм |
| Volume (m3) | 0.0000846 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.012 кг |
| Palette Qty | 10213 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.059 кг |
| Net weight | 0.047 кг |
| Разъем 2 | HDMI |
| Разъем 1 | DisplayPort |