Gembird | MUS-3B-02 | Optical mouse | Black
- Preces kods: 249823
- EAN: 8716309104265
- MPN: MUS-3B-02
2.35€
Bez nodokļa: 1.94€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | MUS-3B-02 |
| Ierīces tips | Optical mouse |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Volume (m3) | 0.00108225 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Palette Qty | 1597 pcs |
| Gross weight | 0.065 kg |
| Net weight | 0.055 kg |
| Number of buttons | 3-button |
| Citas funkcijas | Plug and Play - no drivers required. No mouse pad required. Interface: USB, 1.35m cable. |