Gembird | MUS-3B-02 | Optical mouse | Black
- Код товара: 249823
- EAN: 8716309104265
- MPN: MUS-3B-02
2.35€
Без налога: 1.94€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | MUS-3B-02 |
| Тип устройства | Optical mouse |
| Gross depth (mm) | 130 мм |
| Gross height (mm) | 185 мм |
| Gross width (mm) | 45 мм |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.00108225 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Palette Qty | 1597 шт. |
| Gross weight | 0.065 кг |
| Net weight | 0.055 кг |
| Number of buttons | 3-button NULL |
| Другие особенности | Plug and Play - no drivers required. No mouse pad required. Interface: USB, 1.35m cable. |