Gembird | Mouse | MUS-4B-02 | USB | Standard | Wired | Black
- Preces kods: 249828
- EAN: 8716309104289
- MPN: MUS-4B-02
2.40€
Bez nodokļa: 1.98€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | MUS-4B-02 |
| Producer product family | Mouse |
| Connection type | Wired |
| Produkta krāsa | Black |
| Ierīces tips | Standard |
| Tips | USB |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Volume (m3) | 0.0012025 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Palette Qty | 1437 pcs |
| Gross weight | 0.104 kg |
| Net weight | 0.094 kg |
| Buttons | 4-button |
| Atkārtoti uzlādējams | No |
| Darbojas uz jebkuras virsmas | Yes |
| Peles ritenīšu skaits | 1 |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Baterijas pievienotas | No |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Cable length | 135 cm |
| Peles svars | 76 g |