Gembird | Stereo headset | MHS-123 | Built-in microphone | 3.5 mm | Black
- Preces kods: 250032
- EAN: 8716309080330
- MPN: MHS-123
3.51€
Bez nodokļa: 2.90€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | MHS-123 |
| Producer product family | Stereo headset |
| Krāsa | Black |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 56 mm |
| Net weight | 0.034 kg |
| Paper/Pasteboard | 86 g |
| Volume (m3) | 0.001722 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.086 kg |
| Palette Qty | 1003 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Citas funkcijas | Soft foam ear cushion. Flexible microphone holder. Integrated volume control . Compatible with any 3.5 mm audio plug device . |
| Mikrofona jutīgums | -58 +/- 3 dB |