Gembird | Stereo headset | MHS-123 | Built-in microphone | 3.5 mm | Black
- Код товара: 250032
- EAN: 8716309080330
- MPN: MHS-123
3.51€
Без налога: 2.90€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | MHS-123 |
| Producer product family | Stereo headset |
| Цвет | Black |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 205 мм |
| Gross weight | 0.12 кг |
| Gross width (mm) | 56 мм |
| Net weight | 0.034 кг |
| Paper/Pasteboard | 86 гр. |
| Volume (m3) | 0.001722 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.086 кг |
| Palette Qty | 1003 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Другие особенности | Soft foam ear cushion. Flexible microphone holder. Integrated volume control . Compatible with any 3.5 mm audio plug device . |
| Чувствительность микрофона | -58 +/- 3 дБ |