Epson C13T869340 | Ink Cartridge XXL | Magenta
- Preces kods: 256314
- EAN: 8715946542904
- MPN: C13T869340
260.31€
Bez nodokļa: 215.13€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Magenta |
| Tips | Ink Cartridge XXL |
| Producer product name | C13T869340 |
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross height (mm) | 87.00 mm |
| Gross weight | 1.59 kg |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 330 pcs |
| Net weight | 1.33 kg |
| Savienojamie produkti | WorkForce Pro WF-R8590DTWF, WorkForce Pro WF-R8590D3TWFC, WorkForce Pro WF-R8590 DTWFC |