Epson C13T869340 | Ink Cartridge XXL | Magenta
- Код товара: 256314
- EAN: 8715946542904
- MPN: C13T869340
260.31€
Без налога: 215.13€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Magenta |
| Тип | Ink Cartridge XXL |
| Producer product name | C13T869340 |
| Gross depth (mm) | 365.00 мм |
| Gross height (mm) | 87.00 мм |
| Gross weight | 1.59 кг |
| Gross width (mm) | 165.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 260.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.26 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 330 шт. |
| Net weight | 1.33 кг |
| Совместимые продукты | WorkForce Pro WF-R8590DTWF, WorkForce Pro WF-R8590D3TWFC, WorkForce Pro WF-R8590 DTWFC |