Targus | Notebook Cooling Pad up to 17” | Black/Grey | 319 x 380 x 54 mm | 950 g
- Preces kods: 257225
- EAN: 5051794027297
- MPN: AWE55GL
37.69€
Bez nodokļa: 31.15€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Svars | 950 g |
| Produkta krāsa | Black/Grey |
| Producer product name | Notebook Cooling Pad up to 17” |
| Dimensijas (WxDxH) | 319 x 380 x 54 mm |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 305 mm |
| Gross weight | 0.964 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.0052155 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| Gross depth master carton | 390 mm |
| Gross width master carton | 183 mm |
| Gross height master carton | 317 mm |
| Net weight master carton | 3.856 kg |
| Tare weight master carton | 0.385 kg |
| Palette Qty | 304 pcs |
| Net weight | 0.924 kg |
| Izmēri | Up to 17 in |
| Citas funkcijas | Protects lap or work surface from heat generated by the laptop; Ergonomic tilt raises the back of the laptop to a more comfortable typing position; Comfort - Soft neoprene exterior provides added comfort on your lap; Fan Speed - 1900 RPM |