Targus | Notebook Cooling Pad up to 17” | Black/Grey | 319 x 380 x 54 mm | 950 g
- Код товара: 257225
- EAN: 5051794027297
- MPN: AWE55GL
37.69€
Без налога: 31.15€
| Производитель | Targus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Вес | 950 гр. |
| Цвет товара | Black/Grey |
| Размеры (ШхГхВ) | 319 x 380 x 54 мм |
| Producer product name | Notebook Cooling Pad up to 17” |
| Gross depth (mm) | 380.00 мм |
| Gross height (mm) | 305 мм |
| Gross weight | 0.964 кг |
| Gross width (mm) | 45 мм |
| Packing quantity | 4 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.0052155 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 10 гр. |
| Plastic (No PET) | 30 гр. |
| Gross depth master carton | 390 мм |
| Gross width master carton | 183 мм |
| Gross height master carton | 317 мм |
| Net weight master carton | 3.856 кг |
| Tare weight master carton | 0.385 кг |
| Palette Qty | 304 шт. |
| Net weight | 0.924 кг |
| Размер | Up to 17 дюйм |
| Другие особенности | Protects lap or work surface from heat generated by the laptop; Ergonomic tilt raises the back of the laptop to a more comfortable typing position; Comfort - Soft neoprene exterior provides added comfort on your lap; Fan Speed - 1900 RPM |