Adler | Foot massager | AD 2167 | White/Grey
- Preces kods: 258672
- EAN: 5902934830294
- MPN: AD 2167
27.07€
Bez nodokļa: 22.37€
| Ražotājs | Adler |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White/Grey |
| Producer product name | AD 2167 |
| Producer product family | Foot massager |
| Gross depth (mm) | 375 mm |
| Gross height (mm) | 445 mm |
| Gross weight | 2.8 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.4 kg |
| Volume (m3) | 0.03838125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 400 g |
| Palette Qty | 23 pcs |
| Net weight | 2.4 kg |
| Jauda | 80 W |
| Īpašās funkcijas | Bubble, vibration and dry massage. Infrared area with heat massage feature. 4 rollers to massage foot reflex point. 3 replaceable massage attachments. |