Adler | Foot massager | AD 2167 | White/Grey
- Код товара: 258672
- EAN: 5902934830294
- MPN: AD 2167
27.07€
Без налога: 22.37€
| Производитель | Adler |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White/Grey |
| Producer product name | AD 2167 |
| Producer product family | Foot massager |
| Gross depth (mm) | 375 мм |
| Gross height (mm) | 445 мм |
| Gross weight | 2.8 кг |
| Gross width (mm) | 230 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.4 кг |
| Volume (m3) | 0.03838125 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 400 гр. |
| Palette Qty | 23 шт. |
| Net weight | 2.4 кг |
| Мощность | 80 Вт |
| Особые свойства | Bubble, vibration and dry massage. Infrared area with heat massage feature. 4 rollers to massage foot reflex point. 3 replaceable massage attachments. |