Sony | FE 35mm F1.8 Lens
- Preces kods: 258899
- EAN: 4548736099760
- MPN: SEL35F18FB.SYX
621.17€
Bez nodokļa: 513.36€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | FE 35mm F1.8 Lens |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.437 kg |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 117 mm |
| Volume (m3) | 0.0009945 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Plastic (No PET) | 190 g |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Palette Qty | 1738 pcs |
| Net weight | 0.247 kg |
| Maksimālais atvērums | F/1.8 |
| Diagonālās skatīšanās leņķis (maks.) | 63 ° |
| Attēla stabilizētājs | Yes |
| Fokusa garums | 35 mm |
| Fokusa pielāgošana | Autofocus |
| Tuvākā fokusēšanas distance | 0.22 m |
| Objektīva struktūra | 11 elements in 9 groups |
| Diafragmas asmeņu skaits | 9 |
| Svars | 280 g |
| Produkta krāsa | Black |
| Filtra izmērs | 5.5 cm |