FSP | IFP 1500 | 1500 VA | 900 W
- Preces kods: 260154
- EAN: 4713224522338
- MPN: IFP 1500
149.30€
Bez nodokļa: 123.39€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kapacitāte | 1500 VA |
| Producer product name | IFP 1500 |
| Ietilpība | 900 W |
| Gross depth (mm) | 395 mm |
| Gross height (mm) | 275 mm |
| Gross weight | 10.6 kg |
| Gross width (mm) | 195 mm |
| Packing quantity | 2 pcs |
| Tare weight (kg) | 1.22 kg |
| Volume (m3) | 0.021181875 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 1220 g |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross width master carton | 405 mm |
| Gross height master carton | 305 mm |
| Net weight master carton | 21.2 kg |
| Tare weight master carton | 0.861 kg |
| Palette Qty | 68 pcs |
| Net weight | 9.38 kg |
| Dimensijas (WxDxH) | 130x320x182 mm |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |