FSP | IFP 1500 | 1500 VA | 900 W
- Код товара: 260154
- EAN: 4713224522338
- MPN: IFP 1500
149.30€
Без налога: 123.39€
| Производитель | FSP |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Емкость | 1500 ВА |
| Producer product name | IFP 1500 |
| Вместимость | 900 Вт |
| Gross depth (mm) | 395 мм |
| Gross height (mm) | 275 мм |
| Gross weight | 10.6 кг |
| Gross width (mm) | 195 мм |
| Packing quantity | 2 шт. |
| Tare weight (kg) | 1.22 кг |
| Volume (m3) | 0.021181875 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 1220 гр. |
| Gross depth master carton | 410 мм |
| Gross width master carton | 405 мм |
| Gross height master carton | 305 мм |
| Net weight master carton | 21.2 кг |
| Tare weight master carton | 0.861 кг |
| Palette Qty | 68 шт. |
| Net weight | 9.38 кг |
| Размеры (ШхГхВ) | 130x320x182 мм |
| Топология ИБП | Line-Interactive |