Koss | PORTCUSH Replacement cushion for stereophones | No | Black
- Preces kods: 260836
- EAN: 021299158227
- MPN: 189288
5.69€
Bez nodokļa: 4.70€
| Ražotājs | Koss |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | PORTCUSH Replacement cushion for stereophones |
| Valkāšanas veids | No |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Wireless | No |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 12 pcs |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 230 mm |
| Volume (m3) | 0.000299 m³ |
| Gross weight | 0.031 kg |
| Tare weight (kg) | 0.018 kg |
| Plastic (No PET) | 18 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 240 mm |
| Gross width master carton | 153 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Net weight master carton | 0.36 kg |
| Tare weight master carton | 0.055 kg |
| Palette Qty | 3756 pcs |
| Net weight | 0.013 kg |
| Citas funkcijas | 3 pairs in package |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Konektora veids | N/A |
| USB uzlādešanas ports | No |