Koss | PORTCUSH Replacement cushion for stereophones | No | Black
- Код товара: 260836
- EAN: 021299158227
- MPN: 189288
5.69€
Без налога: 4.70€
| Производитель | Koss |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | PORTCUSH Replacement cushion for stereophones |
| Стиль ношения | No |
| подавление шума | No |
| Wireless | No |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 12 шт. |
| Gross depth (mm) | 10 мм |
| Gross width (mm) | 130 мм |
| Gross height (mm) | 230 мм |
| Volume (m3) | 0.000299 м³ |
| Gross weight | 0.031 кг |
| Tare weight (kg) | 0.018 кг |
| Plastic (No PET) | 18 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 240 мм |
| Gross width master carton | 153 мм |
| Gross height master carton | 150 мм |
| Net weight master carton | 0.36 кг |
| Tare weight master carton | 0.055 кг |
| Palette Qty | 3756 шт. |
| Net weight | 0.013 кг |
| Другие особенности | 3 pairs in package |
| Беспроводное подключение | No |
| Тип коннектора | N/A |
| USB-порт для зарядки | No |