Goobay | Series 2.1 8K | HDMI to HDMI | 1.5 m
- Preces kods: 266034
- EAN: 4040849410833
- MPN: 41083
4.56€
Bez nodokļa: 3.77€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kabeļa garums | 1.5 m |
| Tips | HDMI to HDMI |
| Producer product family | Series 2.1 8K |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross weight | 0.093 kg |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.004 kg |
| Volume (m3) | 0.0002175 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Palette Qty | 7945 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Net weight | 0.089 kg |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 80 °C |