Goobay | Series 2.1 8K | HDMI to HDMI | 1.5 m
- Код товара: 266034
- EAN: 4040849410833
- MPN: 41083
4.56€
Без налога: 3.77€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Длина кабеля | 1.5 м |
| Тип | HDMI to HDMI |
| Producer product family | Series 2.1 8K |
| Gross depth (mm) | 10 мм |
| Gross height (mm) | 150 мм |
| Gross weight | 0.093 кг |
| Gross width (mm) | 145 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.004 кг |
| Volume (m3) | 0.0002175 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 4 гр. |
| Palette Qty | 7945 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Net weight | 0.089 кг |
| Диапазон рабочих температур | -10 - 80 °C |