Sony | FE 200-600mm F5.6-6.3 | Sony E-mount
- Preces kods: 266056
- EAN: 4548736099739
- MPN: SEL200600GW.SYX
1 901.71€
Bez nodokļa: 1 571.66€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Kameras zīmolu saderība | Sony E-mount |
| Producer product name | FE 200-600mm F5.6-6.3 |
| Gross weight | 3.9 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 510 mm |
| Gross width (mm) | 185 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Volume (m3) | 0.01839825 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.83 kg |
| Paper/Pasteboard | 664 g |
| Plastic (No PET) | 166 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 94 pcs |
| Net weight | 3.07 kg |
| Maksimālais atvērums | 5.6-6.3 |
| Fokusa garums | 200-600 mm |
| Objektīva veids | Super-telephoto zoom |
| Fokusa pielāgošana | Manual |
| Minimālais atvērums | 32-36 |
| Tuvākā fokusēšanas distance | 2.4 m |
| Diafragmas asmeņu skaits | 11 |
| Diametrs | 9.5 cm |
| Svars | 2115 g |
| Produkta krāsa | Grey/Black |
| Maksimālais palielinājums | 0.2 x |