Cablexpert | USB to HDMI display adapter
- Preces kods: 266254
- EAN: 8716309099141
- MPN: A-USB3-HDMI-02
11.23€
Bez nodokļa: 9.28€
| Ražotājs | Cablexpert |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | USB to HDMI display adapter |
| Gross depth (mm) | 104 mm |
| Gross height (mm) | 203 mm |
| Gross weight | 0.056 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Volume (m3) | 0.00042224 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.015 kg |
| Palette Qty | 4092 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Net weight | 0.041 kg |
| Citas funkcijas | - USB 3.0 to HDMI video adapter cable. - Supports resolutions up to 1920 x 1080 @ 60 Hz. - Allows to easily mirror or extend your computer’s display workspace. - USB powered, no external power source needed. - Built-in drivers for quick and easy installation. |
| Tips | USB-A to HDMI |
| Kabeļa garums | 0.15 m |
| Krāsa | Black |