Beyerdynamic | EDT 770 SG earpad set | Wired | No
- Preces kods: 266776
- EAN: 4010118913662
- MPN: 913669
30.46€
Bez nodokļa: 25.17€
| Ražotājs | Beyerdynamic |
| Garantija | 3 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DE |
| Producer product name | EDT 770 SG earpad set |
| Savienojuma veids | Wired |
| Valkāšanas veids | No |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Wireless | No |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross weight | 0.044 kg |
| Gross depth (mm) | 143 mm |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Gross height (mm) | 315 mm |
| Volume (m3) | 0.001126125 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.017 kg |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Palette Qty | 1534 pcs |
| Net weight | 0.027 kg |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Konektora veids | N/A |
| Savietojamība | DT770PRO, DT880PRO, DT990PRO, CUSTOM ONE PRO |
| USB uzlādešanas ports | No |