Genesis | Holm Modular Side Desk Top Right 40cm | NDS-2279 | Anthracite Black
- Preces kods: 465295
- EAN: 5901969445947
- MPN: NDS-2279
24.68€
Bez nodokļa: 20.40€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 830.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross width (mm) | 453.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 793.00 g |
| Plastic (No PET) | 147.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.94 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 61 pcs |
| Gross weight | 5.00 kg |
| Net weight | 4.06 kg |
| Producer product name | NDS-2279 |
| Producer product family | Holm Modular Side Desk Top Right 40cm |
| Krāsa | Anthracite Black |
| Virsmas materiāls | MDF |