Camry | Knife sharpener | CR 4469 | Electric | Black/Silver | 60 W | 2
- Preces kods: 268576
- EAN: 5908256837607
- MPN: CR 4469
15.27€
Bez nodokļa: 12.62€
| Ražotājs | Camry |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | CR 4469 |
| Producer product family | Knife sharpener |
| Posmu skaits | 2 |
| Tips | Electric |
| Jauda | 60 W |
| Produkta krāsa | Black/Silver |
| Gross depth (mm) | 260 mm |
| Gross height (mm) | 190 mm |
| Gross weight | 1.48 kg |
| Gross width (mm) | 137 mm |
| Packing quantity | 8 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.0067678 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 540 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Gross height master carton | 410 mm |
| Net weight master carton | 11.84 kg |
| Tare weight master carton | 1.129 kg |
| Palette Qty | 208 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 1.39 kg |
| Pretslīdes gumijas apakša | Yes |
| Citas funkcijas | Quick and easy sharpening. Optimal sharpening angle guides. Easy to clean |