Camry | Knife sharpener | CR 4469 | Electric | Black/Silver | 60 W | 2
- Код товара: 268576
- EAN: 5908256837607
- MPN: CR 4469
15.27€
Без налога: 12.62€
| Производитель | Camry |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | CR 4469 |
| Producer product family | Knife sharpener |
| Количество этапов | 2 |
| Тип | Electric |
| Мощность | 60 Вт |
| Цвет товара | Black/Silver |
| Gross depth (mm) | 260 мм |
| Gross height (mm) | 190 мм |
| Gross weight | 1.48 кг |
| Gross width (mm) | 137 мм |
| Packing quantity | 8 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.09 кг |
| Volume (m3) | 0.0067678 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 540 мм |
| Gross width master carton | 300 мм |
| Gross height master carton | 410 мм |
| Net weight master carton | 11.84 кг |
| Tare weight master carton | 1.129 кг |
| Palette Qty | 208 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 1.39 кг |
| Нескользкие резиновые ножки | Yes |
| Другие особенности | Quick and easy sharpening. Optimal sharpening angle guides. Easy to clean |