Epson T04Q100 | Ink Cartridge | Black
- Preces kods: 269658
- EAN: 8715946669830
- MPN: C13T04Q100
213.03€
Bez nodokļa: 176.06€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T04Q100 |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 575 mm |
| Gross weight | 1.715 kg |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00330625 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 320 g |
| Plastic (No PET) | 80 g |
| Palette Qty | 261 pcs |
| Net weight | 1.315 kg |
| Lappušu apjoms | 60000 lappuses |