Epson T04Q100 | Ink Cartridge | Black
- Код товара: 269658
- EAN: 8715946669830
- MPN: C13T04Q100
213.03€
Без налога: 176.06€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Black |
| Тип | Ink Cartridge |
| Producer product name | T04Q100 |
| Gross depth (mm) | 115 мм |
| Gross height (mm) | 575 мм |
| Gross weight | 1.715 кг |
| Gross width (mm) | 50 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.00330625 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 320 гр. |
| Plastic (No PET) | 80 гр. |
| Palette Qty | 261 шт. |
| Net weight | 1.315 кг |
| Производительность по страницам | 60000 страниц |