Logilink | USB port blocker | AU0045
- Preces kods: 277649
- EAN: 4052792045147
- MPN: AU0045
25.08€
Bez nodokļa: 20.73€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 13 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross weight | 0.018 kg |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Volume (m3) | 0.0002184 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 7912 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer product name | AU0045 |
| Producer product family | USB port blocker |