Logilink | USB port blocker | AU0045
- Код товара: 277649
- EAN: 4052792045147
- MPN: AU0045
25.08€
Без налога: 20.73€
| Производитель | Logilink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 13 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| Gross weight | 0.018 кг |
| Gross width (mm) | 140 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 8 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.008 кг |
| Volume (m3) | 0.0002184 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 7912 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Net weight | 0.01 кг |
| Producer product name | AU0045 |
| Producer product family | USB port blocker |