Genesis | Helium 200 | Black | 4 Ω | Gaming Speakers
- Preces kods: 277670
- EAN: 5901969412789
- MPN: NCS-1305
35.80€
Bez nodokļa: 29.59€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Pilna pretestība | 4 Ω |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Portatīvs | No |
| Tips | Gaming Speakers |
| Bluetooth | No |
| Krāsa | Black |
| Producer product name | Helium 200 |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross weight | 1.98 kg |
| Gross depth (mm) | 360 mm |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Volume (m3) | 0.014688 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.29 kg |
| Paper/Pasteboard | 266 g |
| Plastic (No PET) | 24 g |
| Palette Qty | 118 pcs |
| Net weight | 1.69 kg |
| Citas funkcijas | Amazing quality of bass (3 inch woofer), Active tweeter (22 mm tweeter), Wooden body, Headphone and microphone inputs, High RMS output 20W, Volume knob with turn on/off switch, Classic design |
| Frekvences reakcija | 20 - 20 000 Hz |
| RMS nominālā jauda | 20 W |
| Zemfrekvences skaļruņa izmērs | 7.62 cm |
| Augstāko frekvenču atskaņošanas skaļruņa izmērs | 0.86 cm |
| Signāla un trokšņu attiecība (SNR) | ≥ 70 dB |
| Svars | 1.5 kg |