Genesis | Helium 200 | Black | 4 Ω | Gaming Speakers
- Код товара: 277670
- EAN: 5901969412789
- MPN: NCS-1305
35.80€
Без налога: 29.59€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Полное сопротивление | 4 Ом |
| Беспроводное подключение | No |
| Портативный | No |
| Тип | Gaming Speakers |
| Bluetooth | No |
| Цвет | Black |
| Producer product name | Helium 200 |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross weight | 1.98 кг |
| Gross depth (mm) | 360 мм |
| Gross width (mm) | 170 мм |
| Gross height (mm) | 240 мм |
| Volume (m3) | 0.014688 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.29 кг |
| Paper/Pasteboard | 266 гр. |
| Plastic (No PET) | 24 гр. |
| Palette Qty | 118 шт. |
| Net weight | 1.69 кг |
| Другие особенности | Amazing quality of bass (3 inch woofer), Active tweeter (22 mm tweeter), Wooden body, Headphone and microphone inputs, High RMS output 20W, Volume knob with turn on/off switch, Classic design |
| Frequency response | 20 - 20 000 Гц |
| Номинальная RMS-мощность | 20 Вт |
| Размер твитера | 0.86 см |
| Вес | 1.5 кг |
| Сoотношение "сигнал/помеха" (SNR) | ≥ 70 дБ |
| Размер вуфера | 7.62 см |