GENESIS Xenon 220 Gaming Mouse, 500 - 6400DPI, Wired, Black | Genesis
- Preces kods: 281207
- EAN: 5901969425437
- MPN: NMG-1572
17.01€
Bez nodokļa: 14.06€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 135 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross weight | 0.227 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| PET | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00162 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 533 pcs |
| Net weight | 0.127 kg |